Image
Image

Wanda Harań

Czarny Kierz 27
11-100 Lidzbark Warmiński
woj.  warmińsko-mazurskie 
tel - 608 283 354
 
      604 406 616
mail - Czarnykierz@interia.pl

Regulamin

Gospodarstwa Agroturystycznego „ Pod Lasem

Witamy na terenie naszego agro-gospodarstwa obejmującego siedlisko wraz z 8 ha młodego mieszanego lasu oraz stawem – łowiskiem specjalnym corocznie zarybianym o głębokości do 3,5 metra. Teren cały jest ogrodzony można po nim spacerować bez obawy zabłądzenia.  Wokół stawu ścieżka spacerowa, ławeczki do wypoczynku i stanowiska do wędkowania. Jest też rowerek wodny i rowery górskie do jazdy po okolicy.  W siedlisku jest altanka, leżaki, huśtawki, kamienną wędzarnię  z grillem i piecem chlebowym oraz wydzielone miejsce na ognisko dostępne dla wszystkich gości.

Baza noclegowa jest na  piętrze budynku mieszkalnego są to 3 pokoje wyposażone w TV, lodówkę, szafa i 2 duże łóżka duże oraz fotele rozkładane. Na tym samym piętrze jest łazienka z  prysznicem i wc, aneks kuchenny wyposażony w mikrofalę, kuchnię gazową, naczynia i sztućce do jedzenia i gotowania. Na dole budynku dodatkowa łazienka i wc. Korzystanie ze sprzętów wliczone w cenę pobytu .

Dzieci przebywać mogą na terenie( szczególnie przy stawie) tylko pod opieką rodziców lub opiekunów, którzy ponoszą pełną odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

W przypadku szkód ( uszkodzenia, zniszczenia mienia) wyrządzonych na terenie gospodarstwa  przez  Gościa i towarzyszące mu  osoby  terenie (dzieci, psy) Gość zobligowany jest do naprawienia bądź pokrycia szkody

Dla bezpieczeństwa gości oraz wszystkich innych osób przebywających na terenie naszego gospodarstwa prosimy o  przestrzeganie zasad i unormowań zawartych poniżej

 1. Doba hotelowa - przyjazd od godz. 14:00, wyjazd do godz. 11:00 w dniu zakończenia pobytu.
 2. Rezerwacji wstępnej dokonać można telefonicznie lub za pomocą systemu rezerwacyjnego
 3. Przy rezerwacjach odległych w czasie prosimy o wpłacanie zadatku w kwocie 30% wartości pobytu na podane przez nas konto bankowe terminie 5 dni od daty rezerwacji. W przypadku braku wpłaty w/w  terminie rezerwacja wstępna  wygasa
 4. Wnosząc zadatek Gość równocześnie oświadcza, że zapoznał się i akceptuje w całości Regulamin pobytu w gospodarstwie Agroturystyka „Pod Lasem.”
 5. W przypadku rezygnacji z przyjazdu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi może jednak być zaliczony na poczet kolejnej rezerwacji.
 6. Pełna należność za pobyt pobierana jest z góry w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem.
 7. Dzieci do 3 r. ż. nie korzystające z dodatkowych łóżek, dostawek, pościeli nie płacą za nocleg, nie mogą samodzielnie biegać po terenie gospodarstwa, jedynie pod bezpośrednim nadzorem rodziców, którzy w pełni odpowiadają za ich bezpieczeństwo i ponoszą odpowiedzialność za wyrządzone przez dziecko szkody
 8. W cenę pobytu wliczone są media tj. TV, radio, dostęp do części wspólnej ze wszystkimi przedmiotami wyposażenia i urządzeniami technicznymi, lodówka, kuchnia gazowa, mikrofala, bielizna pościelowa.
 9. Istnieje możliwość korzystania z pralki i suszarki znajdującej się w łazience za dodatkową opłatą po uprzednim uzgodnieniu z właścicielem gospodarstwa.
 10. Z uwagi na piaszczysto-trawiaste podwórze prosimy w domu o zdejmowanie butów. W razie potrzeby oferujemy kapcie jednorazowego użytku lub ochraniacze.
 11. W dniu przyjazdu prosimy o wypełnienie kart meldunkowych oraz uregulowanie pozostałej należności za cały pobyt.
 12. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu wcześniej, nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres, chyba że skrócenie pobytu nastąpiło z winy gospodarza np. awarii itp.
 13. Informacje turystyczne, mapy i foldery dotyczące okolicznych atrakcji są wykładane na stolikach w pokojach. Tam też są książki i gazety do czytania.
 14. Uprzejmie prosimy o zostawienie zastanego porządku we wszystkich miejscach, z których państwo korzystaliście. Prosimy też o segregację wyrzucanych śmieci do postawionych w przedpokoju pojemników .
 15. Prosimy klucze od pokoju pozostawiać na parterze w miejscu wyznaczonym przez gospodarza. Za zgubiony klucz będzie pobierana opłata w wysokości 100zł.
 16. W pokojach są nocne lampki dotykowe które uruchamia się poprzez lekkie uderzenia ręką w obudowę( jednym uderzeniem zapala się, dwa- rozjaśnia a za czwartym gasi)
 17. Aneks kuchenny wspólny dla trzech pokoi wyposażony w mikrofalę, kuchnię gazową, czajniki i sprzęt kuchenny znajdujący się w szafkach do użytku ogólnego. Swoje rzeczy osobiste jak i jedzenie  proszę przechowywać w  lodówce w swoim pokoju celem uniknięcia  nieporozumień sąsiedzkich.
 18. Z własnej kuchenki gazowej można korzystać na zewnątrz obiektu w altance.
 19. Bardzo prosimy o niepalenie w pokojach i przestrzegania ciszy nocnej w godz.22-6 żeby nie przeszkadzać innym gościom.
 20. W trakcie pobytu Obsługa nie wchodzi do pokoju gościa, chyba że są ku temu poważne powody np. awaria, odkręcona woda, otwarte okno w burzę czy mróz itp.
 21. Sprzątanie części wspólnie użytkowanej przez gości dokonuje się wg bieżących potrzeb.
 22. Pokój może być sprzątnięty na życzenie gościa, zwłaszcza przy dłuższym pobycie .

Uwaga ! Najlepszy dojazd od drogi powiatowej Lidzbark Warmiński - Jeziorany, skręt na Jeziorany od Lidzbarku Warmińskiego.